Perfumy, o których nie mogą zapomnieć Paryżanki

0
376

Każda kobieta choć raz w życiu marzyła o tym, by znaleźć się w mieści miłości – Paryżu. Niesamowita wieża Eiffla, wspaniała architektura, zapierający dech w piersiach Luwr – to wszystko i wiele więcej sprawia, że Paryż jest celem ogromnej liczby kobiet. Doliczając do tego niesamowite pokazy mody od najznamienitszych projektantów oraz perfumy, od których wprost nie można się oderwać, wychodzi, iż Paryż to miejsce nieszablonowe, iście fantastyczne.

Paryż, czyli zapachowa stolica świata

Spokojny, powolny spacer po uliczkach Paryża to samodzielny dowód na to, iż jest to fenomenalne miejsce. Jednocześnie, taka wycieczka pozwala przekonać się, że właśnie to miasto faktycznie jest światową stolicą perfum i dzieje się tak nie bez powodu. Praktycznie w każdej witrynie mijanego sklepu można zachwycać się pięknymi, różnokolorowymi flakonami, a każdy zaułek i zakątek w tym mieście pachnie niezwykłymi mieszankami zapachowymi. Najprawdziwszym ich zatrzęsieniem jest butik marki Guerlain, który znajduje się na Champs-Elysees. Nie jest to typowy butik drogiej marki – zaprasza on przechodniów na testowanie szykownych, wytwornych, eleganckich aromatów. Z kolei najbardziej eleganckie damy Paryża bardzo często spotkać można na Place Vendome, który jest prawdziwym królestwem zapachów niszowych, dedykowanych koneserom. Znajdziemy tam głównie aromaty Annick Goutal i innych.

Jeśli byłaś w Paryżu i przywiozłaś ze sobą tylko jeden flakon wspaniałych perfum, nie musisz odbywać kolejnej podróży, by uzupełnić swój zapas. Niejedna perfumeria internetowa, a także stacjonarna oferuje tak kultowe zapachy, jak chociażby Chanel No. 5 czy zapachy Niny Ricci.

Jakie są ulubione zapachy Paryżanek?

Nieważne, skąd pochodzimy – my kobiety pragniemy pachnieć, wyglądać i czuć się jak rodowite Paryżanki. Nic w tym dziwnego, ze tak często poszukujemy informacji, z jakich zapachów są zadowolone najpiękniejsze kobiety świata.

Chcąc wprowadzić w swoje życie styl paryski, warto zwrócić uwagę na cudowne perfumy oferowane przez największe marki we francuskim świecie. Fantastycznym przykładem są perfumy Guerlain La Petite Robe Noire, które uznane zostały za kwintesencję uroku i czaru Paryżanek. Aromat skutecznie zachęca, składa się z akordów owocowych i kwiatowych, a ponadto są to perfumy wręcz ponadczasowe. Kolejną propozycją, której nie brakuje na toaletkach Paryżanek są perfumy Yves Saint Laurent Black Opium. Zapach otula ciepłymi akordami wanilii, kawy czy kwiatu pomarańczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here