Rodzaje kartonów, pudełek i opakowań do wysyłki

0
248

Dobór rodzaju opakowania jest niezwykle istotnym elementem podczas wysyłki towarów. Ich rodzaj i materiał zależy od masy, rozmiarów i materiału wysyłanego produktu. Opakowania powinny być solidne, trwałe, tak aby chroniły wysyłany przez nas towar.

Rodzaje opakowań w e-commerce

Jako nadawca paczki jesteś zobligowany do prawidłowego zabezpieczenia towaru na czas transportu. Przesyłka powinna zawierać również etykietę o ewentualnych szczególnych warunkach dostawy oraz realizowanej usługi. Dokonanie pomiarów produktu pozwoli na ocenę, z jakim rodzajem przesyłki mamy do czynienia i jak go zapakować. Pudełka fasonowe świetnie sprawdzą się w sklepie internetowym- złożysz je za pomocą kilku ruchów w szybki i prosty sposób.

Zyskasz w oczach swoich Klientów, którzy otrzymają elegancko zapakowany i solidnie zabezpieczony towar. Fasonowe kartony sprawdzą się do wysyłki drobnych produktów- niewielkiego sprzętu elektronicznego, kosmetyków czy perfum.

Jeśli handlujesz książkami, obuwiem czy odzieżą, większe pudełka fasonowe, które są dopasowane spełnią swoją rolę znakomicie.

Opakowania kaszerowane- dla ekskluzywnych towarów

Twój Klient zamawia u Ciebie drogi towar, lecz pierwsze co zobaczy to opakowanie. Zdobądź zaufanie Klienta i pozytywnie go zaskocz- luksusowy produkt wymaga odpowiedniej oprawy. Kto powiedział, że pudełko musi być nijakie? Kaszerowanie polega na naklejaniu na tekturowe pudełko plakatu na gładkim papierze wydrukowanego w drukarni offsetowej.

Pudełka kaszerowane poza wysokimi walorami estetycznymi, mają wysoką wytrzymałość. Przyciągnij wzrok Klienta i zdobądź jego zaufanie. Działalność e-commerce wymaga nowoczesnych rozwiązań jeżeli chodzi o magazynowanie i transport towaru. Pudełka klapowe są najbardziej popularnym rozwiązaniem stosowanym w handlu. Opakowania klapowe to jednoczęściowe, tekturowe pudełka- jego dno i nakrycie tworzą klapy, stąd ich nazwa.

Stanowią najtańsze, ekonomiczne i ekologiczne zarazem rozwiązanie dla domu czy przemysłu. Sprawdzą się w transporcie małych jak i wielkogabarytowych produktów.

Zbuduj swoją markę dzięki pudełkom z nadrukiem

Personalizowane pudełka z nadrukiem są skuteczną promocją firmy. Zapakuj swoje towary w kartony z logo Twojej firmy i zyskaj na rozpoznawalności. Kartonowe pudełka z reklamą Twojej firmy są solidne, wytrzymałe i odporne na zniszczenia.

Eleganckie pudełka z obwolutą również wzbudzą ciekawość odbiorcy, tym co jest w środku. Stwórz swój indywidualny projekt i zaintryguj Klienta swoją marką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here