Torebka o bag dla każdego

0
1588

Twórcy torebek o bag chcieli i wyszli naprzeciw potrzebom każdej kobiety. Sama firma pochodzi z Włoszech, a jej ideologia opiera się na prostym przekazie, a jest to innowacyjność, uniwersalność, kolor i niezbędność.
Marka produkująca torebki o bag szybko i bardzo spontanicznie weszła na rynek po wielkim sukcesie prostej, lekkiej, łatwej do skonfigurowania torebki z tworzywa EVA. Materiał ten ma wyjątkowe właściwości. Jest niezwykle lekki, trwały, odporny na promieniowania UV, wytrzymuje bardzo duże obciążenie oraz charakteryzuje się niebywałą elastycznością. Tworzywo stosowane było powszechnie w produkcji odzieży dla sportowców oraz zabawek dla dzieci. Twórcy torebek o bag postanowili zastosować je w całkowicie inny sposób, stworzyli z niego uniwersalne torebki o różnych krojach i kolorach dopasowane dla każdej kobiety. Dla tej eleganckiej, pracującej w biurze, dla kobiety typu sportwoman, a także dla kobiet kochających małe i praktyczne torebki, które uwielbiają zmiany, a nie mają miejsca aby pomieścić tysiące różnych torebek. O bag daje im to wszystko bowiem są to torebki, które można dopasować do siebie, do swojej osobowości i ubioru poprzez prosty zabieg wymiany orgaizera, uchwytów torebki oraz dopięcia ulubionych ozdób. Marka O bag bowiem nastawiona jest na design, wyrażanie swojej indywidualności i niepowtarzalnego stylu,
O bag to torebki dla nowoczesnych kobiet, które nie boją się wyzwań. Połączenie elegancji, estetyki z innowacyjnym materiałem, wykorzystywanym głównie w świecie sportowców, przemysłu i zabawek dla dzieci daje rozwiązanie idealne. Marka ta charakteryzuje się niecodzienną i odważną kolorystyką, nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Wszystkie produkty oznakowane są „100% Italian Design” co w praktyce oznacza dzieło projektantów z Padwy oraz studia projektowego laboratorio.quattro.

W takim razie, czy jest to torebka dla każdej kobiety?
Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie bez nich życia, mają po kilka sztuk samych organizerów wraz z milionem dodatków, inne uważają, że nadaje się ona jedynie do wyjścia na zakupy lub na siłownię. Ile Pań, ile gustów – tyle opinii.
Torebki te bez wątpienia są wygodne – lekkie, wodoodporne, odporne na zarysowania, zabrudzenia. Materiał jest tak wytrzymały, że spokojnie można je prać w pralce, a następnie suszyć suszarką. Nic dziwnego, że tą włoską markę pokochały celebrytki w Polsce, sama marka szumnie weszła na Polski rynek i przeprowadziła na nim rewolucję w świecie torebek. Jako pierwsze zaczęły je nosić i reklamować: Natalia Siwiec, Katarzyna Bujakiewicz i Izabela Janachowska. Często można je zobaczyć u takich gwiazd jak Katarzyna Zielińska, Klaudia Halejcio, Barbara Kurdej – Szatan czy u Katarzyny Cichopek.
Torebki składają się z kilku wymiennych elementów co zapewnia im indywidualne dopasowanie dla każdej kobiety. Na całość torebki składa się: body, uchwyty, organizery/torby wewnętrzne/worki oraz ozdobne opaski.
W skład regularnej kolekcji wchodzą poniżej podane body wykonane z tworzywa EVA, które są podstawą torebki podane wraz z wymiarami:
– O bag standard – standardowa wielkość (39cm x 33cm x 14cm)
– O bag mini – (34cm x 29 cm x 12 cm)
– O basket – koszy­kową torbę na ramię z dodatkowym workiem wewnętrznym (23cm x 18cm x 13cm)
– O bag beach – torbę z miej­scem na pla­żową matę (39cm x 33cm x 14cm)
– O chic – torbę o podłużnej formie (31cm x 36cm x 13,5cm)
– O pocket – małe torby na ramię (20cm x 16,5cm x 7,5cm)
– O folder – klasyczna listonosza z miejscem na laptopa (29cm x 40cm x 12cm)
– O moon – mała torebka łącząca funkcję torebki zarówno do ręki jak i na ramię.
Uchwyty do toreb mogą być wykonane z różnych materiałów oraz mieć różne długości dopasowane do osoby je użytkującej. Może być to skóra naturalna, eko skóra, sznurkowane, lniane i to w różnych kolorach. Możliwości są niemal nieograniczone. Ta sama zasada odnosi się do organizerów, są one zrobione z różnych materiałów i występują w przeróżnej kolorystyce, wystarczy wybrać odpowiedni model i kolor, a body przybiera całkowicie inny wygląd.
Są to torebki przede wszystkim ponadczasowe gdzie można zabrać wszędzie, a zniszczyć je bardzo trudno. Ciężko powiedzieć czy to torebka dla każdej kobiety, jednak na pewno dla większości jest to trafiony wydatek, który służy przez kolejne lata, a nie pozostaje wyrzucony w kąt.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAtrakcyjne dodatki modowe
Następny artykułUbrania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here