Torebki dziewczęce

0
1211

Torebka jest nieodłączną rzeczą każdej kobiety. Okazuje się, że nawet małe dziewczynki marzą o pięknych torebkach, które będą mogły nosić przy każdej możliwej okazji. Jaka jest najlepsza torebka dla dziewczynki? Na co zwrócić uwagę przy jej kupnie?
Opcji jest w zasadzie bardzo wiele. Na początku odpowiedzieć należy na pytania: co lubi dziewczynka? O jakiej torebce marzy? Co chciałaby w niej nosić? Wybór nie jest prosty, bowiem sklepy oferują przeróżne torebki.
Jeśli dziewczynka ma około dwóch, trzech, czy czterech lat należy raczej pomyśleć o jakiejś małej torebeczce, którą z łatwością będzie mogła nosić. Nie od dziś wiadomo, że jednym z ulubionych kolorów tak małych dziewcząt jest różowy. Można więc wybrać jakiś jasny, dziewczęcy kolorek; może to być także żółty, pomarańczowy, jasny fiolet, czerwony. Pamiętać należy, że na takich torebkach można znaleźć wiele pięknych nadruków, przykładowo postać z bajki, jednorożec, kolorowe cekiny…Kształt może być nietuzinkowy; w kształcie lalki, trójkątny, owalny. Taka torebka dla dziewczynki będzie fajnym prezentem np. na urodziny. Mała dziewczynka poczuje się dorośle.
Dziewczynki trochę starsze, które chodzą już do podstawówki, raczej nie będą gustować w dziecięcych motywach na torebkach i różowych kolorach. Można więc wybrać wśród wielu kolorów, wielkość może być trochę większa. Tutaj już wybór jest trudniejszy, bowiem dziewczynki w tym przedziale wiekowym bywają wybredne. Z pewnością jednak warto zwrócić uwagę na jakieś dość pojemne torebki, które posłużą także w przypadku wycieczki szkolnej. Cekiny są teraz na topie, co stanowi doskonałą ozdobę torebki. Warto też pomyśleć o jakimś dodatku, typu breloczek, puszek przyczepiany do paska torebki (puchata kulka, którą znajdziemy w większości sklepów odzieżowych). Mile widziany jest kolor zielony, niebieski, fioletowy, lub różne kolory w jednym.
Jeśli chodzi o nastolatki – tutaj jest jeszcze ciężej. Takie dziewczynki już chcą się poczuć dorosłe, dlatego najczęściej same doskonale wiedzą, jaką torebkę wybrać. Musi ona być młodzieżowa, nowoczesna i oryginalna. Okazuje się, że niektóre z nich noszą torebki do szkoły zamiast plecaka! Taka torebka dla dziewczynki musi więc być pojemna, dosyć duża i wygodna. Dla modnej dziewczyny sprawdzą się torebki z frędzlami,z krótkim paskiem, z dużą ilością zamków i przegródek. Wśród kolorów warto wymienić szary, brązowy, czarny, pastelowe odcienie, bordowy, złocisty.
Jak widać wybór jest trudny; każda dziewczynka lubi coś innego, każda ma ulubiony kolor i wymagania odnośnie torebki. Już od najmłodszych lat dziewczynki kochają torebki, torebeczki typu plecaczki…Wśród dodatków do torebek warto wspomnieć o frędzlach, brelokach, puszkach, naklejkach, łańcuszkach, różnych paseczkach. Nawet z pozoru nudna, jednokolorowa torebka może dzięki tym małym dodatkom stać się modna i stylowa.
W jakich sklepach najlepiej szukać tego niezbędnego przedmiotu dla dziewczyn? Gdzie jest najlepsza i najbardziej stylowa torebka dla dziewczynki? Znajdziemy je w sklepach odzieżowych, nawet w tych sklepach dla dorosłych! Reserved, Pepco, House, H&M…To tylko niektóre przykłady. Jeśli jednak mamy do czynienia z wyjątkowo kapryśną dziewczynką można pomyśleć o sklepach internetowych. Z pewnością na Allegro znajdziemy najróżniejsze typy torebek; duże, małe, kolorowe, stylowe, skromne, dla dziewczyn w każdym wieku. Co ciekawe, w sieci można nawet zamówić torebkę stworzoną według własnej koncepcji. Ograniczeniem są jedynie koszty i wyobraźnia.
Pamiętać należy, że torebka dla dziewczynki jest często odzwierciedleniem jej charakteru, pasji i marzeń.
Co można znaleźć w typowej torebce? U dorosłych kobiet są to klucze, telefon, kosmetyki, portfel…U dziewczynek raczej znajdziemy jakieś drobiazgi, typu chusteczki, jakąś ulubioną małą zabawkę, cukierka, czy inną małą słodycz.
W dzisiejszych czasach torebka dla dziewczynki jest czymś niezbędnym, bez czego nie lubi wychodzić z domu. Dzieci lubią naśladować swoje ciocie, mamy…Stąd ta miłość do stylowych rzeczy, zwłaszcza torebek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here