Herbaty, które pokochasz! Top 3

0
1734

Wszyscy pijemy herbatę przynajmniej raz dziennie. Najbardziej doceniamy ją oczywiście w chłodne wieczory, jednak nierzadko towarzyszy nam także latem. Możemy podawać ją na różne sposoby – ciepłą, zmrożoną, z rozmaitymi dodatkami. Co więcej obecnie możemy znaleźć mnóstwo rodzajów tego napoju. Każdy z nich ma zupełnie inne właściwości i oczywiście swój niepowtarzalny smak.

Naturalnie smaczne

Tak zwane herbaty funkcjonalne zyskują na popularności. Zawierają wiele naturalnych składników, które jak wiadomo mogą pozytywnie oddziaływać na nasz organizm. Pomagają między innymi w pozbyciu się zbędnych kilogramów, oczyszczeniu organizmu z toksyn czy na przykład utrzymaniu pięknej i zdrowej cery. Wysokiej jakości herbatki funkcjonalne znajdziemy na stronie big-active.pl. Oprócz ich skuteczności warto zwrócić także uwagę na oryginalne smaki. Połączenie owocu granatu i czerwonej pomarańczy wydaje się być doskonałe.

Zdrowie przede wszystkim

Choć biała herbata jest mało popularna, z pewnością powinniśmy sięgać po nią dużo częściej. Zawiera ona spore ilości kofeiny, dlatego niektórzy wybierają ją zamiast kawy. Z pewnością jest bowiem zdrowsza. Warto także wspomnieć o polifenolach. W białej herbacie znajdziemy ich bardzo dużo. Są ważne dla naszego organizmu, ponieważ pomagają w walce z wolnymi rodnikami. Kobiety z kolei uwielbiają ten napar ze względu na pewne właściwości antystarzeniowe i oczywiście antybakteryjne. Jak widać napój ten ma mnóstwo plusów, gdy połączymy je z delikatnym smakiem tej herbaty na pewno stanie się ona naszym ulubionym napojem.

Gra w kolory – zielony

Zieloną herbatę zna każdy. W prawdzie nie wszystkim odpowiada jej wyrazisty smak, jednak nie można odmówić jej bardzo pozytywnego wpływu na nasz organizm. Docenią ją szczególnie osoby, chcące zrzucić zbędne kilogramy. Przyspiesza ona bowiem przemianę materii i pomaga w spalaniu tłuszczu. Pamiętajmy jednak, że ma ona być jedynie dodatkiem do diety i ćwiczeń. Jeśli faktycznie smak zielonej herbaty za bardzo nam przeszkadza, spróbujmy naparów smakowych. Na stronie big-active.pl znajdziemy np.: połączenie opuncji i mango lub maliny i markuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here