Jaką restauracje na Starym Mieście w Poznaniu wybrać?

0
1612

W ostatnich latach rynek gastronomii w Polsce przeżywa rozkwit. Także Poznań ma się czym pochwalić. Tutaj, w stolicy Wielkopolski wiemy, co to jakość. Dlatego stawiamy na biznes, który będzie prowadzony rzetelnie, dokładnie i jak najlepiej. Tyczy się to także tego, jak lubimy zjeść. Niedawno otworzyło się bardzo wiele knajp, restauracji, barów i pubów. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i charakteryzuje się czymś innym. Oczywiście tym, co przykuwa nasza uwagę najbardziej jest menu. Kuchnia azjatycka od wielu lat święci triumfy. Ta z Włoch pozostaje liderem niemal od zawsze. Pizza, makarony, pad thaie, curry, sushi, rameny – to wszystko kochamy. Jednak musimy czasami otworzyć się na inne doznania. Restauracja Stare Miasto Poznań to coś zupełnie nowego, czego jeszcze na mapie Poznania nie było. Dlaczego warto spróbować? Poniżej przedstawiamy wszystkie zalety, jakie niesie ze sobą nowo otwarta restauracja w centrum Poznania.

Odrobina latynoskiej krwi jest dobra dla każdego!

Rodizio de Brazil to koncept, który powstał z miłości do ludzi, muzyki, mięsa i grilla. Wszystko to składa się na kulturę Brazylii i czyni to miejsce wyjątkowym w skali świata. Właściciele postanowili ściągnąć nieco światła i ciepła zza Oceanu i przenieść je do Poznania. Co tworzy kuchnię Brazylii? Przede wszystkim grill. Brazylia nie należy do bogatych krajów, dlatego je się tam prosto i pożywnie. A grill jest najtańszą metodą obróbki cieplnej, bez konieczności montowania sprzętu w kuchni i wydawania większych pieniędzy. Dlatego też restauracja Stare Miasto Poznań zapewni nam przede wszystkim ucztę mięsną.

Menu to podstawa

Mamy do wyboru dwie opcje, w których jemy ile chcemy, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. PIerwsza nie zawiera mięsa. W drugiej zaś króluje właśnie to smakowite zgrillowane białko, rozpływające się w ustach, gorące i idealnie doprawione. Polecamy zdecydowanie tę druga opcję. Rodizio powstało właśnie z myślą o nim. A dodatkowo mamy bar sałatkowy i wszelkiego rodzaju dodatki. Idealna opcja dla każdego łakomczucha.

Pokazy tańca

Poza strawą dla brzucha, będzie można też zobaczyć ciekawe występy i tym samym zaspokoić apetyt na kulturę. Tancerze, ubrani w kolorowe stroje będą popisywali się swoimi umiejętnościami tanecznymi na najwyższym poziomie. Dzięki temu poczujemy się jak na karnawale w Rio de Janeiro, a wrażenia zapewnione przez restauracja Stare Miasto Poznań będą niezapomniane! A to wszystko za kilkadziesiąt złotych, a nie kilka tysięcy!

Rodizio de Brazil to idealna opcja dla każdego, kto kocha jeść i chciałby spróbować czegoś zupełnie nowego. O dobrą kuchnię latynoską w Polsce jest nadal dość trudno, choć sytuacja zmienia się zdecydowanie na plus. Dlatego kibicujemy Rodizio i mamy nadzieję, że będą się rozwijać. Każdego, kto ceni sobie oryginalne smaki zachęcamy do zajrzenia na stronę rodiziodebrazil.pl i sprawdzenia ich aktualnych promocji i menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here