Profesjonalna Stacja Kontroli Pojazdów Dyszkiewicz

0
587

Stacje kontroli pojazdów odgrywaj ważną rolę w upewnianiu się, że Twój samochód jest bezpieczny na drodze. Korzystanie ze stacji kontroli pojazdów to świetny sposób, aby zachować w pełni sprawny pojazd i zidentyfikować wszelkie potencjalne problemy z samochodem, zanim z czasem staną się one znacznie poważniejsze.

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów to zespół wykształconych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami niezbędnymi do wykonywania badań technicznych. Wieloletnia praktyka, przekłada się na jakość i skuteczność przeglądów, a tym samym na bezpieczeństwo użytkowników pojazdów. Nasze certyfikaty ISO potwierdzają stosowanie międzynarodowych standardów jakości i ochrony środowiska. Wykonujemy wszelkiego rodzaju badania techniczne dla wszystkich pojazdów, na najnowocześniejszych urządzeniach i testerach.

Oto poniżej powody, dla których warto rozważyć skorzystanie z usług stacji kontroli pojazdów znajdującej się w w Konstancinie-Jeziornie.

Sprzęt, który używamy

Stacja Kontroli Pojazdów wyposażona jest w linię produktów firmy, która posiada duże doświadczenie w produkcji urządzeń do badania przydatności samochodów do ruchu drogowego. Urządzenia te pozwalają w szybki i ergonomiczny sposób określić aktualny stan techniczny kontrolowanego pojazdu, a także stopień zużycia poszczególnych elementów zawieszenia.

Serwisowanie naszych urządzeń

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane, a certyfikacja podlega corocznemu audytowi. Ponadto, co pół roku urządzenia podlegają okresowym kontrolom producenta. Kontroli takiej podlegają również corocznie urządzenia podlegające wymaganiom Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu pojazdy naszych klientów diagnozowane są w solidnych warunkach, co maksymalnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia pojazdu w wyniku błędów urządzenia podczas diagnozy.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych usług, klienci mogą kompleksowo załatwić swoje sprawy w jednym miejscu, oferujemy: przechowywanie, skup, naprawę opon do wszystkich typów pojazdów, korzystanie z usług transportowych i spedycyjnych. W oczekiwaniu na zakończenie usługi zapraszamy do skorzystania z Restauracji, która znajduje się na naszym terenie lub naszej poczekalni, gdzie przy kawie można miło spędzić czas przed telewizorem.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub porozmawiać z naszym przyjaznym zespołem o swoich wymaganiach, wpadnij do naszego salonu Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie już dziś. Chętnie pomożemy. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here