Rozliczenie podatku z Holandii z Aangifte24. Pierwsza polska aplikacja do zeznań podatkowych

0
704

Podatek z Holandii rozliczony szybko i łatwo? To możliwe! Dzięki Aangifte24 odzyskasz zwrot nadpłaconego podatku za pracę w Holandii. Z aplikacją krok po kroku wypełnisz wszystkie pola w zeznaniu podatkowym. Jest to jedyne dostępne narzędzie w Polsce, które dzięki kalkulatorowi zwrotu podatku dowiesz się jaka będzie jego wysokość. Od teraz rozliczenie podatków będzie przyjemne, bezpieczne i przede wszystkim szybkie. Jak to działa?

Wyślij zeznanie podatkowe przez aplikację

Aangifte24 jest oprogramowaniem, które automatycznie weryfikuje wpisane dane i szacuje możliwą do otrzymania kwotę zwrotu podatku z Holandii. Zaletą rozliczenia online są polskie formularze, co jest niewątpliwie wygodą przy wypełnianiu zeznania podatkowego. Formularze są proste do zrozumienia i krok po kroku wprowadzisz dane z Jaaropgave do panelu aplikacji. W kolejnym kroku aplikacja poprosi nas o wpłacenie określonej kwoty za usługę poprzez przelewy24 lub kartę kredytową. Krok ostatni to kontakt z doradcą z Aangifte24, który zweryfikuje nasze zeznanie podatkowe i doradzi jakie rodzaje ulg podatkowych zawrzeć w dokumencie. Na koniec zostanie ono wysłane do holenderskiego urzędu skarbowego – Belastingdienst. 

Zeznanie podatkowe z Aangifte24 – przekonaj się jakie to proste

Trzy proste kroki dzielą Cię od sprawnego wypełnienia zeznania podatkowego do urzędu skarbowego. Od dziś rozliczenie podatku będzie o wiele przyjemniejsze. Korzystanie z aplikacji jest opłacalne. Za całą usługę płaci się tylko raz, a w niej otrzymujesz: weryfikację dokumentów, ewentualne poprawki, wysłanie wniosku, tłumaczenie pism, odwołanie od decyzji i weryfikację ubiegłych lat. To wszystko za 89 euro. Do tego wsparcie specjalisty, który służy Ci pomocą przy każdym etapie wypełniania dokumentów. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymujesz elektroniczne potwierdzenie, że został on wysłany bezpośrednio do Belastingdienst. 

Co musisz wiedzieć o podatku z Holandii?

Każdy płatnik zobowiązany jest złożyć zeznanie podatkowe do 1 lipca. Rozliczenie z holenderskim urzędem dotyczy osób, które pracują na terenie Holandii legalnie. Warto o tym wiedzieć, że rozliczenia podatku można dokonać do pięciu lat wstecz, a na wysokość zwrotu podatku wpływa, m.in. rok podatkowy, wiek, rodzaj dochodu oraz posiadanie partnera fiskalnego. 

Nawet jeśli pracowałeś/aś w Holandii przez kilka miesięcy, należy Ci się zwrot podatku z zagranicy. Polacy z tego tytułu co roku otrzymują nawet kilka tysięcy złotych dodatkowego dochodu. Rozlicz swój podatek razem z Aangifte24!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here