Własny biznes w małym mieście – postaw na korzystne warunki franczyzy

0
331

Rozwój własnego biznesu jest możliwy nie tylko w największych miastach, lecz także w niewielkich miasteczkach, a nawet na wsiach. Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Jedną z korzystnych opcji jest wejście we współpracę z siecią franczyzową. To sposób, by osiągnąć liczne korzyści skromnym nakładem. Taki pomysł na biznes w małym mieście ma ogromne szanse na sukces!

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Możliwości jest wiele

Na polskim rynku możemy skorzystać z ofert licznych franczyzodawców – jedną z firm działających w tym modelu jest Żabka. Franczyza niewielkich, osiedlowych sklepików, które możemy spotkać już w każdym mieście, wymaga wkładu własnego na poziomie zaledwie 5 tysięcy złotych. Ta początkowa kwota jest od razu inwestowana z powrotem w biznes – pieniądze są przeznaczane na wykup koncesji, zakup kasy fiskalnej i zatowarowanie lokalnymi produktami. Co jeszcze sprawia, że będzie to świetny pomysł na biznes w małym mieście? To również spora renoma, którą cieszy się marka – logo firmy jest rozpoznawane przez aż 97% Polaków.

Pomysł na biznes w małym mieście – zalety współpracy z siecią Żabka

Szukając odpowiedzi na pytanie, jaki sklep otworzyć w małym mieście, nie sposób nie zastanowić się nad Żabką – nie bez powodu jest to największa polska franczyza. Oferty tej sieci obejmują nie tylko niski wkład własny i możliwość prowadzenia lokalu pod znaną marką. Taka opcja zdejmuje również z przedsiębiorcy wiele wydatków: na przykład wszystkie działania marketingowe, w tym ogólnopolskie kampanie reklamowe, należą do obowiązków centrali. Dzięki temu franczyzobiorca musi jedynie zajmować się konkretnym lokalem.

Franczyza: oferty zaskakują! Sprawdź, co możesz zyskać

Warto podkreślić też inne korzyści płynące z bycia franczyzobiorcą Żabki. Jak wykazują badania firmy, większość przedsiębiorców działających w ten sposób zarabia miesięcznie ponad 20 tysięcy złotych. Ponadto można od początku liczyć na stałą grupę klientów, którzy będą odwiedzać sklep chociażby z samego zaufania do marki. Gdzie założyć taki sklep? Najlepiej postawić na miejscowość, w której wcześniej nie było punktu tego typu.

Żabka franczyza z łatwym startem dla przedsiębiorców

Wiemy już, że Żabka to dobry pomysł na biznes w małym mieście – pozostaje jedynie pytanie, jak dołączyć do sieci. Całość rozpoczyna się od wypełnienia formularza: następnie potencjalny franczyzobiorca przechodzi przez proces rekrutacyjny, który obejmuje rozmowę z konsultantem oraz szkolenia początkowe. Na koniec zostają tylko formalności, zatowarowanie i otwarcie sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here