Bluzy Stedman dostępne w hurtowni Comwear

0
713

Bluzy Stedman to popularna odzież produkowana przez europejską markę specjalizującą się z w lekkich ubraniach do celów reklamowych. Dostępne w hurtowni Comwear, są produktami idealnie wpisującymi się w indywidualne potrzeby każdego klienta.

Historia marki Stedman

Założona w XXI wieku, marka Stedman szybko stała się jedną z lepiej rozpoznawalnych marek europejskich, przyczyniając się do przełomu na rynku odzieży reklamowej. To właśnie firma Stedman spowodowała bowiem, że jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych stał się t-shirt z markowym nadrukiem, o optymalnej jakości, powszechnie dostępny i w atrakcyjnej cenie. Koszt koszulek reklamowych został obniżony przez Stedman o ok. 20-30%, a produkty zachowały jednocześnie wysoką jakość, walory estetyczne i dobre właściwości drukarskie. Dzięki temu stały się one masowo wykorzystywanym gadżetem reklamowym, skutecznie zastępując poprzednie hity, jak długopisy, breloczki, kubki czy inne drobiazgi wykorzystywane przez firmy w ramach promocji.

Specyfika ubrań marki Stedman

Popularność ubrań marki Stedman spowodowana jest także dostępnością dużych ilości jej artykułów praktycznie przez cały sezon. Dzięki skoncentrowaniu się na produkcji popularnych modeli w podstawowych kolorach (maksymalnie 19 odcieniach), marka zapewnia klientom bezpiecznie i terminowe dostawy znanych im już artykułów. Dodatkowym atutem jest oferowanie tych samych modeli w wersjach męskiej i damskiej, a w niektórych przypadkach – nawet w dziecięcej. Zunifikowanie kolorystyczne w obrębie poszczególnych grup modeli sprawia, że klienci są w stanie zamówić pożądany towar u jednego, sprawdzonego producenta.

Bluzy Stedman – praktyczna odzież reklamowa

Solidna i trwała odzież robocza poszukiwana jest przez wielu klientów, których pracownikom zdarza się wykonywać swoje obowiązki w trudnym i wymagających warunkach. Bluzy Stedman to produkty z linii podstawowej marki – Basics – która była jedną z podstawowych od początku istnienia firmy. Uszyte z mieszanki bawełny drapanej i poliestru bluzy Stedman to komfortowa w noszeniu i odporna na zniszczenia odzież o perfekcyjnym skrojeniu i estetycznym wykończeniu. Modne i ponadczasowe fasony nie ulegają zniszczeniu, nawet po częstym praniu i prasowaniu i nie wychodzą z mody. Materiał, z którego wykonane zostały bluzy, pozwala na umieszczenie na nim dowolnego nadruku, którego technikę wykonania można dopasować do konkretnego produktu.

Hurtownia Comwear – sprawdzona odzież reklamowa i robocza

Hurtownia odzieży reklamowej i roboczej Comwear to sklep działający od 10 lat na rynku, który zdobył sobie zaufanie klientów zarówno indywidualnych, jak i firm. Największymi atutami oferowanych przez hurtownię produktów są niezwykle atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów, przy zachowaniu wysokiej jakości odzieży służącej przez długi czas, a także krótki okres realizacji zamówień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here