Co trzeba wiedzieć o przeszczepianiu włosów?

0
1249

Problem łysienia nie dotyka tylko starszych mężczyzn, jak mogłoby się wydawać. Jest to kłopot, z którym zmagają się już 18-letni mężczyźni oraz kobiety w różnym wieku. Jest to problem bardzo wstydliwy, z którym ciężko sobie poradzić. Co warto wiedzieć o wszczepianiu włosów?

Na czym polega wszczepianie włosów?

Przeszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest zupełnie bezbolesny dla pacjenta.

Przeszczepy włosów Warszawa polegają na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu głowy w miejsca, w których jest ich za mało. Jest to metoda, która nie przynosi natychmiastowego efektu, ale dzięki temu fryzura wygląda naturalnie i elegancko.

Wszczepianie włosów Warszawa polega na wykonaniu minimalnych nacięć, w które wszczepiane są mieszki włosowe. Po 7 – 14 dniach mieszki włosowe zaczną wypadać. Po 2 – 3 miesiącach w tym miejscu wyrosną nowe, zdrowe włosy, które pozostaną już na zawsze.

Wszczepianie włosów warszawa, które da pozytywne efekty jest uzależnione od umiejętności lekarza. Jest to zabieg bardzo mozolny, bardzo pracochłonny, ale dzięki temu efekt mile zaskoczy pacjenta.

Jak przygotować się do zabiegu przeszczepienia włosów?

Przeszczepy włosów Warszawa to zabieg, który musi być poprzedzony badaniami. Morfologia krwi, układ krzepnięcia, poziom glukozy we krwi czy analiza moczu są niezbędne, by poznać stan zdrowia pacjenta.

Przed zabiegiem niewskazane jest zażywanie suplementów witaminowych, w tym witaminy B i E. Należy również odstawić leki przeciwzapalne oraz polopirynę. Przed zabiegiem wszczepienia włosów Warszawa należy powstrzymać się przed paleniem papierosów.

W dniu zabiegu ważne jest dokładne umycie włosów. Nie należy jednak używać olejków, odżywki czy produktów do stylizacji włosów.

Przeszczepienie włosów Warszawa jest zabiegiem, który od razu pozwala wrócić do normalnego życia. Jedynie kilka dni po zabiegu można odczuwać ból głowy i należy zażywać antybiotyki oraz lek przeciwzapalny.

Kilka dni po zabiegu przeszczepienia włosów Warszawa należy unikać dużego wysiłku fizycznego, pływania oraz kontaktu ze słońcem.

Przeszczepianie włosów Warszawa to zabieg, który w krótkim czasie pozwoli cieszyć się bujną i przede wszystkim naturalną fryzurą. Jest to sposób, który pozwoli zwalczyć skutki łysienia i przywróci radość życia i pewność siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here