Czy rozświetlacza do twarzy powinnyśmy używać tylko na wielkie wyjścia?

0
1350

Rozświetlacz jest tego typu kosmetykiem, którego powinno używać się z umiarem. W przeciwnym przypadku, kiedy użyjesz za dużo rozświetlacza Twoja twarz będzie wyglądała jak mokra lub spocona… Dodatkowo zbyt duża ilość może podkreślić Twoje niedoskonałości. Zatem jak powinno się do tego zabrać? Najważniejsze jest to, abyś się nie zraziła! Jest kilka sposób na to, aby użyć tego produktu z głową.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/rozswietlacz/

Jaki efekt osiągniesz za pomocą rozświetlacza?

Rozświetlacz przede wszystkim podkreśla naturalny look oraz sprawia, że twarz wygląda na promienną i wypoczętą. Pozwala on np.  np. bardziej  „otworzyć” spojrzenie używając go w wewnętrznym kąciku oczu. Nałożenie go na dekolt i na ramiona sprawi, że będziesz gotowa na wielkie wyjście!

Czy można używać rozświetlacza w dzień?

Odpowiedź brami: TAK! Są natomiast pewne ograniczenia, a dokładniej jedno ograniczenie i jest nim UMIAR. Kiedy słońce będzie promieniami oświetlać Twoją twarz, kosmetyk będzie wydawał się jeszcze bardziej intensywny, dlatego lepiej nie przesadzać. Szaleństwo powinno się zostawiać na inne okazje – studniówkę, osiemnastkę czy inne imprezy. 

Czy sam rozświetlacz i podkład to dobry pomysł?

Absolutnie nie! Używanie samego rozświetlacza i podkładu to bardzo zły pomysł. Wygląda to naprawdę niekorzystnie. Kiedy chcesz używać rozświetlacza, najlepiej będzie to zrobić z dodatkiem bronzera i różu do policzków. W ten sposób podkreślimy swoją Twarz w piękny sposób. Konturowanie jest to metoda, której używają najlepsze wizażystki gwiazd.

Kiedy stosowanie rozświetlacza nie jest odpowiednie?

Zdecydowanie z użyciem rozświetlacza powinny wstrzymać się osoby, które wybierają się na rozmowę w sprawie pracy. Nie będziesz to wyglądać profesjonalnie, a wręcz przeciwnie. Twój pracodawca w takim przypadku może potraktować Cię bez powagi. W takiej chwili postaw lepiej na makijaż nude oraz manicure nude, które w takich sytuacjach sprawdza się idealnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here