Na czym polega Visa checkout?

0
1378

W dzisiejszych czasach w internecie możemy kupić praktycznie wszystko. Dotyczy to nie tylko tych produktów, które w następnym etapie zostaną nam dostarczone przez kuriera pod drzwi domu. Dość sprawnie rozwija się również rynek produktów, które są wyłącznie cyfrowe, a za nie nie da się zapłącić bezpośrednio gotówką. Obecnie nie tylko banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oprócz nich również pośrednicy płatności online. Nowością jest Visa Checkout, na czym polega? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/visa-checkout/

Czym jest Visa Checkout?

Visa Checkout to nowa, wyjątkowa usługa, która służy do dokonywania błyskawicznych i komfortowych płatności internetowych za pomocą karty bankowej. Jej operatorem jest jeden z największych dostawców kart płatniczych na świecie, czyli VISA Inc. Dzięki korzystaniu z danej usługi mamy możliwość błyskawicznego opłacania transakcji internetowych, bez nudnego wypełniania formularza, w którym zawarte są dane naszej karty płatniczej.

Jak działa Visa Checkout?

Aby móc korzystać z nowej usługi, jaką jest Visa Checkout, na początku należy się zarejestrować się na stronie danej usługi. Bez znaczenia jest to, czy do tej pory korzystaliśmy z karty Visa, czy innej. Podczas rejestracji musimy podać wszystkie swoje podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko orz adres e-mail. Następnie musimy przejść do puntu hasło i je ustalić, z jego pomocą będziemy mogli logować się do systemu. Dzięki uruchomieniu tej usługi, nasza karta płatnicza stanie się jednocześnie naszym prywatnym e-portfelem.

Gdy nasza karta zostanie już aktywowana w systemie, podczas dokonywania płatności online będziemy mogli wybierać metodę Visa Checkout, gdy chcemy nią zapłacić. Z danej metody możemy korzystać praktycznie na wszystkich urządzeniach, zarówno na telefonie, tablecie, jak i komputerze. Visa Checkout to usługa, która obsługuje wszystkie rodzaje kart, bez względu czy to karta debetowa, czy kredytowa.

Czy korzystanie z usługi Visa Checkout jest bezpieczne?

Podczas korzystania z usługi Visa Checkout nie musimy się obawiać, nasze wszystkie dane są odpowiednio chronione i zabezpieczane przed osobami trzecimi. Co więcej, każdemu klientowi przysługuje możliwość ubiegania się o zwrot pieniędzy, w przypadku problemów z działaniem platformy. Visa Checkout bardzo dokładnie dba o to, żeby wszystkie transakcje były prawidłowo zaszyfrowane. Oprócz tego wszystkie ie płatności internetowe, za pomocą karty wymagają od klienta potwierdzenia hasłem smsowym.

Zobacz też: http://gratia.pl/formy-ochrony-platnosci-online/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here