Jak wybrać dobrą torebkę?

0
1382

Wybór odpowiedniej torebki to wbrew pozorom skomplikowana sprawa. Z pewnością przyzna to każda kobieta. Każda z nas ma odmienne gusta, jednak istnieje kilka elementów, które chciałybyśmy mieć w naszej wymarzonej torebce.
Po pierwsze: powinna być wykonana z dobrego materiału. Dobrze by było, gdyby wytrzymała wszelkie nasze trzęsienia ziemi w postaci dużej ilości dokumentów, książek, niezbędnych kosmetyków, kluczy i szpargałów. Nie oszukujmy się, wrzucimy do niej wszystko, co tylko znajdzie się w zasięgu wzroku. Warto, aby nasza torebka była wykonana z wysoko jakościowej skóry. Wówczas wytrzyma dłużej, zapewne nawet kilka lat intensywnego użytkowania.
Sprawdź sposób wykonania. Ważne są zwłaszcza szwy, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jeśli szwy się nie rozchodzą, to wszystko jest okej. Istotna jest też jakość paska dołączonego do torebki. Nie powinien się zerwać, kiedy będziemy nosić dużą ilość rzeczy w torebce.
Zadajmy sobie pytanie, do czego będziemy jej używać. Jeśli to torebka do pracy, to warto, aby można było ją założyć na ramię. Ręce pozostają wolne, zaś my możemy być wielozadaniowe. I o to chodzi!
Torebka z przedłużanym paskiem bądź z uchwytami do noszenia w ręku to opcje dla mniej zapracowanych. Nadadzą się na spokojny spacer, do kina i w każdy wolny, leniwy dzień.
Dobierajmy też torebki do okoliczności. Na późniejszą porę dnia idealnie nada się mniejsza torebka, wręcz kopertówka. Im jest wcześniej, tym większa, więcej mieszcząca torebka. Wieczorne torebki mogą być także bardziej oficjalne, błyszczące, nietypowe. To przyciąga wzrok i czyni nas gwiazdami wieczoru!
Torebka powinna być dopasowana do właścicielki. Im bardziej filigranowa jesteś, tym mniejszą torebkę wybierz. Workowa, duża torba tylko Cię zmniejszy.
Jakie kolory będą idealne? Każdy, jaki lubisz! Pamiętaj jednak, jakiego typu garderobę masz w szafie. Jeśli często ubierasz się w garsonki i oficjalne stroje, dobieraj ciemniejsze, bardziej stonowane barwy torebek.
Torebki Monnari mają w swojej ofercie sporo pięknych, doskonale wykonanych i oficjalnych torebek. Przydadzą się na ważne zebranie, konferencję i podczas oficjalnych spotkań w pracy. Dodadzą Ci stylu
i kobiecości. Czyż nie każda z nas chce to właśnie osiągnąć?
Kolorowe torebki wspaniale nadadzą się na wyjścia na spacer, na zakupy czy na siłownię. W swojej ofercie Monnari ma również torebki mniej oficjalne, zachwycające połączeniami i barwami. Wielobarwne,
w wielu ciekawych kształtach, o nowoczesnym wzornictwie, zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów.
Niech torebka będzie także praktyczna. Dla osób noszących sporo dokumentów, polecić należy torebki zawierające dużo przegródek i osobnych kieszonek. Zwłaszcza przydatne są te znajduje się tuż przy zamknięciu torebki, u samej góry. Pozwalają szybko znaleźć to, czego tak usilnie szukamy.
Jeśli potrzebujesz torebki, gdzie zmieszczą się ważne teczki, dokumenty czy książki, upewnij się, że twoja torebka pomieści format A4. Zwłaszcza kupując przez internet, sprawdź to kilka razy. Często taka informacja znajduje się napisana gdzieś małym druczkiem, podczas gdy jest to niezmiernie ważna sprawa! Bez sensu byłoby kupić zbyt małą torebkę, która nie pomieści naszych szpargałów, prawda?
Świat mody damskiej powoli się zmienia. Dziś torebka nie musi już wcale pasować do naszych butów czy płaszcza. Może od nich nieco odbiegać, co pozwala bawić się formą i modą. Warto z tego korzystać i wybierać coraz ciekawsze połączenia.
Zaleca się, aby kobieta miała przynajmniej trzy torebki. Jedna na co dzień, druga na oficjalne wyjścia, zaś trzecia biznesowa. Pozwala to uniknąć chaosu i jednocześnie zawsze być przygotowaną na każdą, nawet najbardziej nietypową i zaskakującą okazję. Jednocześnie możemy uniknąć sytuacji, kiedy nasza szafa jest nazbyt przeładowana i pełna niepotrzebnych rzeczy. Taki minimalizm bardzo przydaje się w życiu. Z pewnością będziemy sobie wdzięczni, kiedy nie będziemy tracić zbyt wiele czasu na dobieranie idealnie pasującej torebki do naszej okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here