Zaostrz swój styl

0
1863

Masz już dosyć chodzenia w tych samych, prostych ubraniach i chciałabyś spróbować czegoś nowego? Zazwyczaj wybierasz proste bluzki, jasne kolory albo sportowe zestawy, które już zupełnie Cię znudziły. Oznacza to, że powinnaś odrobinę puścić wodzę fantazji i zaszaleć.
Nie obawiaj się trochę pokombinować z kolorami, ciekawą fakturą czy wzorem. Nie musisz wcale pozwolić aby jakikolwiek styl Cię ograniczał. W zależności od tego, jaki efekt pragniesz uzyskać, możesz pójść w najróżniejsze strony. Jeżeli znudziło Ci się narzucanie na siebie czegokolwiek przed wyjściem z domu, zacznij przykładać większą wagę do swoich stylizacji. Jeżeli pragniesz swoim wyglądem zwracać uwagę mężczyzn postaw na delikatność i kobiecość. Sukienki, spódniczki i obcisłe ubrania, dobrze podkreślające Twoje kształty na pewno świetnie spełnią swoją rolę. Mężczyźni lubią prostotę i bardzo doceniają pełen gustu kobiecy styl. Nie musisz wcale świecić wyjątkowo głębokim dekoltem aby zawracać im w głowach. Pamiętaj, żeby zawsze zostawiać miejsce na działanie męskiej wyobraźni. Będzie to zawsze działało na Twoją korzyść.
Jeżeli zamiast dziewczęcego wdzięku wolałabyś emanować dojrzałą kobiecością postaw na elegancję. Dzięki niej nie tylko mężczyźni ale także kobiety będą oglądać się za Tobą z zachwytem. Wybierając się na zakupy koniecznie zabierz ze sobą kogoś kto będzie potrafił Ci obiektywnie doradzić. Do każdej figury należy powiem dobrać odpowiednie stylizacje, które wyciągnął na wierzch jej zalety i zatuszują wady. Ważnym aspektem przy wyborze dobrych ubrań jest Twoja karnacja, kolor włosów i oczu. Inne kolory i materiały będą pasować do skóry o kolorze oliwkowym, inny zaś jeżeli masz różowy koloryt.
Aby sprawić, że Twój ogólny styl będzie bardziej drapieżny możesz postawić także na dominujący w stylizacjach czarny kolor. Dodatki takie jak torebka z ćwiekami, połyskujące buty z czubem lub kapelusze sprawdzą się dla Ciebie doskonale. Najważniejsze jest to abyś Ty sama czuła się dobrze, w swoim nowym wydaniu. Nie zwracaj uwagi na komentarze znajomych czy rodziny. Są oni przyzwyczajeni do Twojego starego wyglądu. Nikt tak naprawdę do końca nie lubi zmian a więc komentarze mogą być nie do końca przychylne. Jeżeli jesteś w związku, możesz także poradzić się o zdanie swojego partnera lub partnerki. Zapytaj o to czy istnieje jakaś stylizacja w której Twoja ukochana osoba chciałaby Cię zobaczyć. Jeżeli tak. sprawdź jak odnajdziesz się w proponowanym stroju. Bądź otwarta na propozycje i eksperymentuj. O te przecież właśnie chodzi w stylu i poszukiwaniu siebie. Jeżeli uznasz, że nie jesteś gotowa na dany element po prostu nie decyduj się na niego.
Poszukując swojego indywidualnego stylu, wybierz się do sklepów z używaną odzieżą. Możesz znaleźć tam unikatowe ubrania w niskiej cenie i dobrej jakości. Nie sztuką jest wcale wydać majątek na jedną rzecz a za tę sama cenę skompletować cały strój. Aby Twoja metamorfoza była jeszcze ciekawsza możesz zdecydować się na nowy makijaż albo fryzurę. Obcięcie włosów z długich na znacznie krótsze i nadanie im nowego koloru uczyni z Ciebie zupełnie nową osobę. Tak samo zadziała nowy makijaż. Jeżeli zawsze jedynie nakładasz na rzęsy odrobinę tuszu możesz teraz poeksperymentować z użyciem linera lub kolorowych cieni. Podkreślaj nimi swoje stylizacje tak samo jak możesz to robić za pomocą butów, nakryć głowy i torebek. Do fioletowego zestawy idealnie dopasują się na przykład żółte cienie, kreska i połyskujące usta. Zarówno makijażem stylem jak i fryzurą możesz bawić się każdego dnia. Nie ma nic gorszego niż zawsze wyglądać tak samo. Traktuj swoją osobę jak żywe płótno i część radość ze swoich kreatywnych kombinacji. Dzięki czemu codzienne szykowanie się do pracy czy na kawę z przyjaciółkami stanie się wyjątkową zabawą. Odnajdziesz dzięki temu siebie i będziesz szczęśliwa w swoim własnym ciele. Pamiętaj też, że piękno płynie prosto z Twojego wnętrza dlatego właśnie uśmiechaj się dużo i emanuj szczerą, pozytywną energią zarażając nią innych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here