Moda na torbę

0
1652

Wychodzisz na spacer, na jogę, poćwiczyć, do pracy – zawsze musisz coś ze sobą wziąć, torba lub torebka jest potrzebna po prostu wszędzie. Bez niej nie wyobraża sobie życia, ba, nie wyobraża sobie nawet godziny poza domem żadna kobieta. W zależności od tego, gdzie się właśnie wybierasz, wybierzesz inną. Co powiesz na szybki przegląd toreb i torebek, które masz do wyboru?

Najbardziej klasyczna jest torebka na ramię. Każda kobieta ma ich w swojej szafie co najmniej kilka – mniejszych, większych i w różnych kolorach. Ta klasyczna, skórzana, dość duża, sprawdzi się idealnie, gdy wybierasz się do pracy do biura. Możesz zmieścić w niej wszystkie potrzebne rzeczy – od tych najbardziej codziennych, podstawowych, jak chusteczki higieniczne, błyszczyk, lusterko, szczotka do włosów, mała podręczna kosmetyczka, jak również dokumenty, które musisz przetransportować do biura, a także Twój lunchbox z fit sałatką na drugie śniadanie.

Nieco mniejszą torbę wybierzesz na popołudniowe zakupy. Ta musi zdecydowanie pasować do Twojego stylu – może być bardziej frywolna, kolorowa lub nabijana ćwiekami – co wolisz.Ważne, żebyś Ty się z nią dobrze czuła. I ważne, żeby zmieścił się do niej portfel, przecież to on właśnie będzie Ci najpotrzebniejszy w galerii handlowej.

Pora na fitness! Szybko wygrzebujesz swoją sportową torbę i wrzucasz do niej najpotrzebniejsze rzeczy – ręcznik, żel pod prysznic, sportowe buty i strój na zmianę. Przerzucasz ją szybko przez ramię i gotowe – najwygodniejsza opcja z możliwych. Dzięki bocznej kieszeni zapinanej na zamek w Twojej torbie już nigdy nie musisz nerwowo grzebać w jej odmętach stojąc przy recepcji i szukając swojego karnetu – teraz masz go już zawsze pod ręką. Natomiast dzięki oddzielnej kieszeni, do której możesz wrzucić mokry ręcznik, inne rzeczy się nie zamoczą.

A na wieczór? Wybierasz się na dyskotekę czy do eleganckiej restauracji? Wybierz kopertówkę, ale taką, którą wygodnie przerzucisz przez ramię, gdy będą potrzebne Ci obie ręce. W dyskotece lepiej nie rozstawać się ze swoimi osobistymi rzeczami. Rozmiar nie gra tu znaczenia, najbardziej potrzeby będzie Ci chyba tylko telefon komórkowy, w restauracji wszak powinien zapłacić Twój towarzysz, no chyba że wybierasz się tam dzisiaj z najlepszą przyjaciółką.

Teraz torba na plażę. Tutaj konieczny jest zdecydowany, żywy kolor, albo styl marynistyczny – szerokie, biało-niebieskie pasy i sznurkowe paski. Torba na plażę musi być… duża! Wszak tutaj musi się zmieścić i ręcznik, i kocyk, koniecznością jest również krem z filtrem, zdecydowanie powyżej trzydziestu SPF. Na wierzch położysz swój kapelusz, w bocznej kieszeni będzie miejsce na przeciwsłoneczne okulary. Oby była pogoda na to, by je założyć! Żeby na plaży się nie nudziło, do swojej super torby wrzuć jeszcze jakąś ciekawą letnią lekturę – coś lekkiego i śmiesznego najlepiej. Ewentualnie lipcowe lub sierpniowe wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Jeśli wybierasz się w góry, przyda Ci się torbo-plecak. Zmieścisz w nim dodatkową bluzę, w razie zmiany pogody, a także kanapki i batony energetyczne, niezbędne podczas długiej wędrówki.Torbo-plecak będzie idealny, ponieważ podczas pieszej wycieczki w nierównym terenie, do utrzymania równowagi niezbędne jest symetryczne rozłożenie ciężaru. Dobre będzie również to, że będziesz mieć obie ręce wolne.

Czeka cię długa podróż pociągiem lub samochodem? Weź torbę, która będzie miała sporo różnych przegródek i kieszeni. Na taką podróż niezbędne jest bowiem dużo różnych rzeczy i drobiazgów, a dzięki osobnym kieszeniom i przegródkom, wszystko pozostanie na swoim miejscu i nie będziesz musiała przekopywać całej zawartości Twojej przepastnej torby, by znaleźć upragnioną gumę do żucia.

I to już! Przypomniałyśmy sobie o istnieniu niejednej torby i torebki. Czy one wszystkie mieszczą się w Twojej szafie? Torba dobra na wszystko- na pluchę i pogodę, na słońce, deszcz i wiatr, do biura i do galerii handlowej, dobra gdy wybierasz się gdzieś z dziećmi, z mężem czy w pojedynkę. Bez torby ani rusz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here